Deprecated: mysql_pconnect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/lemat/public_html/noelia.pl/panel/baza.php on line 7
Noelia - dekarcje okien, rolety, żaluzje, zasłony okienne

firany, zasłony, plisy, rolety, karnisze

Plisy okienne
       Plisy to system osłon okiennych, który skutecznie przesłania mieszkania, biura przed nadmiernym nasłonecznieniem. Jest to alternatywny system dla żaluzji pionowych i roletek.

       W odróżnieniu od klasycznej roletki w kasecie czy żaluzji, plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna - tylko dolną, środkową lub tylko górną część, przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu, jak i od góry. Plisy występują w kilkunastu różnych wariantach, w tym do nietypowych kształtów okien (trójkąty, trapezy, półokręgi) oraz okien dachowych.

      Dzięki funkcjonalności plisy oraz szerokiej gamie tkanin (ponad 120 kolorów) ochrona przed światłem słonecznym jest bardziej skuteczna, a pomieszczenia nabierają nowego, oryginalnego wyglądu.

       Plisy montujemy na skrzydłach okiennych jak i do ścian, a także na konstrukcjach ogrodów zimowych, Obsługa ich jest bardzo prosta i odbywa się za pomocą uchwytu, sznurka, łańcuszka lub silnika elektrycznego w zależności od wybranej wersji.    Profile aluminiowe w proponowanych przez nas systemach występują w czterech kolorach: białym, srebrnym (anoda), beżowym oraz brązowym.